+989180182180 +989180182180

سفارش تاج

اگر تا به حال در مراسم تشییع جنازه و ختم و شب هفت شرکت کرده باشید، حتما تاج گل و یا بنر هایی را دیده اید که در کنار در مسجد و خانه متوفی خودنمایی می کنند.  هدف از تهیه این گل ها و بنرها نشان دادن احترام و تسلی دادن به خانواده متوفی است.

 اما به دلیل پیشامد اتفاقی این مراسمات زمان کافی برای خرید و تهیه این تاج گل یا سبد ها نخواهیم داشت و عموما افراد دسترسی مناسبی نیز برای تهیه و خرید این تاج گل ها ندارند و یا برای سفارش تاج گل از گل فروشی باید با قیمت بسیار بالا و بدون تنوع و ابعاد دلخواهتان برای روز بعد تاج گل مورد نظر خود را سفارش دهید تا گل فروشی بتواند آن را طبق سفارش شما با کمترین نمونه و سلیقه تهیه و برای آدرس مورد نظر شما و با هزینه ارسال کند.

در این راستا کافیست همچون موضوعات دیگر در اینترنت سرچ کنید خواهید دید که بسیاری از سایت های اینترنتی انواع نمونه تاج گل های ختم و دسته گل های زیبا را به شما ارائه کرده اند که بدلیل حوزه کاریشان و آماده بودن تجهیزات و همه نوع گل مناسب در کمترین زمان و گاهی با تخفیفات ویژه با هزینه بسیار کمتر برای شما ارسال میکنند.

ادامه مطلب ...

مطالب مفید و خواندنی درباره گل ها

رسم در آوردن لباس مشکی عزا

رسم در آوردن لباس مشکی عزا

اطلاعات بیشتر ...
آداب شرکت در مراسم ختم

برای شرکت در این مراسم آدابی وجود دارد که رعایت کردن آن، همراهی با خانواده صاحب عزا را نشان می دهد . آشنایان و بستگان برای یادبود مرحوم دسته های گل می برند

اطلاعات بیشتر
پرفروشترین تاج گل های ترحیم

برخی از مشتریان ما

آدرس || آدرس
+989180182180
info[@]RitaCo.net
top