معرفی

رستوران میخوش

رستوران میخوش با وسعت 400 متر مربع در سالن دوطبقه و با گنجايش 200 نفر در فضايى كاملا مدرن و شيک پذيراى ميهمانان عزيز می‌باشد.

طعمی واقعی در مکانی خاص

گالری

خدمات

غذاهای خاص

تا اين گروه از ميهمانان ما نيز بتوانند منوي ويژه خود را داشته باشند و بتوانند علاوه بر رعايت اصول سلامتي كه بايد مد نظر قرار داده شوند ، غذاهايي لذيذ مورد نظرشان را سفارش داده و ميل نمايند .

تغذيه صحيح براي كودكان همواره از دغدغه هاي مهم والدين و همچنين مديران اين مجموعه بوده و هست . كارشناسان تغذيه اين مجموعه با همكاري آشپزخانه رستوران كلاسيك اين مجموعه تلاش نموده اند تا غذاهايي سالم و داراي مواد و كالري هاي لازم براي اين گروه از ميهمانان ما را به گونه اي آماده نمايند تا ضمن برخورداري از خصوصيات تغذيه اي مورد نظر ، از ظاهر بسيار زيبايي نيز برخوردار باشند تا كودكان را به خوردن غذاهاي سالم و مغذي ترغيب و تشويق نمايند .

سالن VIP

اين سالن ويژه مجلل به گونه اي طراحي و آماده گرديده است تا بتواند به شكلي شايسته پذيرايي اين شخصيت ها و يا ميهمانهاي ويژه شما باشد و منوي غذاي اين سالن نيز در برگيرنده كليه غذاهاي ارائه شده در تمامي طبقات مجموعه مي باشد . كادري اختصاصي نيز وظيفه سرويس دهي در اين سالن را به عهده دارند .

ضیافت و مجالس

سرویس دهی و برگزاری مجالس و میهمانی های با شکوه و در خور شأن میهمانان شما در مکان های مورد نظرتان از خدمات ویژه مجموعه رستورانها در سطح شهر می باشد . این مجموعه با دارا بودن کادری مجرب و برخورداری از امکانات ویژه خود آماده ارائه این سرویس می باشد .

همایش و سمینار

 مجموعه رستوران در کنار امکانات متفاوت خود ، امکانات شایسته ای نیز برای برگزاری همایش ها ، کنفرانس ها و سمینارها تدارک دیده است ، تجهیزات مولتی مدیا و سیستم صوتی پیشرفته از جمله این امکانات می باشد . علاوه بر آن پذیرایی ویژه از میهمانان این مراسم ها نیز از ویژگی های بارز سرویس دهی مجموعه می باشد .

ارسال غذا

ویژگی های پیک ارسالی

  • تحویل سریع
  • محفظه ای استاندارد برای داغ ماندن غذا
  • دستگاه کارت خوان سیار

درباره ما

رستوران میخوش در سال 1395 افتتاح گردید و با نظارت کامل مدیریت در تهیه و توزیع غذا ، کیفیت و کمیت خود را طی این مدت کوتاه حفظ کرده است . لازم میدانیم عواملی را که توانسته رستوران میخوش را متمایز نماید و نظر شما عزیزان را در انتخاب غذاها جلب نماید در زیر بطور مختصر بازگو نماییم.
۱- کلیه گوشت های انواع کباب در رستوران فقط از گوشت تازه گوسفندی روز سرو می گردد .
۲- کلیه گوشتهای خورشتی فقط از گوشت تازه گوسفندی  روز سرو می گردد.
۳- استفاده از برنج 100٪ ایرانی طارم یا هاشمی استان گیلان
۴- حتی المقدور استفاده از ظروف آلومینیوم و ظرف P.P
۵- عدم استفاده از روغن های جامد در طبخ غذا
۶- طبخ غذاهای سرخ کردنی فقط با یک مرحله استفاده از روغن انجام می پذیرد
۷- شرکت در کلاسهای بهداشت محیط در رستوران
۸ - همکاری با آزمایشگاههای تست مواد غذایی بطور ماهیانه
امید آنکه با پشتیبانی و انتقادات سازنده شما همچنان میزبان شما مشتریان گرامی باشیم .

تماس با ما

آدرس: همدان ، خیابان رسالت غربی ، نبش رسالت 12

شماره تماس : 3190
ایمیل: info@restaurantmeykhosh.com

داده‌های نقشه
داده‌های نقشه ©2017 Google
داده‌های نقشهداده‌های نقشه ©2017 Google
داده‌های نقشه ©2017 Google
نقشه
ماهواره