alt text
توسعه پرداز ریتا
طراحی سامانه های اختصاصی تحت وب

به حساب کاربری خود وارد شوید

Loading...
Success!
Error!
Menu
Close
1397-3-9

دانلود قالب وب سایت فارسی

نظرات | By Admin

دانلود قالب وب سایت فارسی !

همین جمله ساده یکی از بیشترین عناوین جست و جو شده برای طراحان وب سایت و مخصوصا دسته ای خاص از افراد در موتورهای جست و جو می باشد.

حالا همین دسته خاص در سطح اینترنت چه کسانی هستند؟

بافرض قرار دادن این مسئله که شما بعنوان یک Backend سایتی با هسته قوی و امکانات منحصر بفرد ایجاد کرده اید، ولی همین پروژه وب سایت شما دارای ظاهری مناسبی نمی باشد.

بعنوان مثال سایت شما واکنش گرا(Responsive) نیست، و روی پلتفرم های مختلف با ظاهر خوبی نمایش داده نمی شود، گرافیک مختص به موضوع وب سایت در ظاهر آن رعایت نشده است، از رنگ های متناسب در وب سایت به کار گرفته نشده است! 

نزدیک به 99درصد از بازدیدکنندگان وب سایت از همان هسته قوی و امکانات منحصر بفرد شما که زمان طولانیی برای آن صرف کرده اید قاعدتا بی اطلاع می باشند.

بنظر شما واکنش این بازدید کنندگان بعد از دیدن چنین وب سایتی چیست؟!؟

مطمئنا آخرین بازدید همان بازدید کننده از وب سایت شما می باشد و همین موضوع بزرگترین ضربه به یک وب سایت در سطح اینترنت می باشد. این چنین وب سایت ها جدای از موضوعات گوناگون آنها به این دلیل بر روی اینترنت قرار گرفته اند که اهدافی را پیش ببرند ولی وقتی وب سایت ها در چنین موقعیتی قرار می گیرند، بیشتر توسعه دهندهای آنها بدون پرداختن به رفع مشکلات پیش آمده تصمیم به عدم به روزرسانی وب سایت می کنند، و همین امر منجر به حذف وب سایتی می شود که شاید با رفع مشکلات جزئی توسعه دهنده را به همان اهدافی که درنظر داشت می رسانید.

* بانک قالب وب سایت های فارسی *

توسعه پرداز ریتا با بررسی چنین موضوعاتی در سطح اینترنت اقدام به راه اندازی بخش بانک قالب وب سایت های متنوع با موضوعات گوناگون کرده است. قالب های قرار گرفته شده بر روی سایت بصورت کاملا فارسی و متناسب با موضوع های متفاوت در سطح اینترنت می باشد.

با به کارگیری اصول طراحی قالب وب سایت (واکنش گرا، کم حجم، آیکون های اختصاصی، عکس ویرایش شده متناسب با موضوع و ...) ، تمامی قالب وب سایت ها بارگذاری شده اند، و شما دیگر لازم نیست بیشتر زمان خود را در جهت توسعه یک پروژه در قسمت طراحی ظاهری آن قرار دهید. همچنین قالب وب سایت ها قابل تنظیم برای انواع سیستم های مدیریت محتوا (CMS) وردپرس، جوملا و ... می باشد.

برای دیدن انواع قالب وب سایت های فارسی با موضوعات گوناگون به این قسمت مراجعه فرمایید.

0 نظر

نظرات کاربران