alt text
توسعه پرداز ریتا
طراحی سامانه های اختصاصی تحت وب

به حساب کاربری خود وارد شوید

Loading...
Success!
Error!
Menu
Close
1397-9-25

طراحی سایت همدان

نظرات | By Admin

 

طراحی سایت

طراحی سایت امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است. فرض کنید فردی اسم شرکت یا تجارت شما را شنیده است و می خواهد در مورد شما بیشتر بداند. او اولین کاری که قطعا امروزه انجام می دهند؛ جستجو در فضای اینترنت است. وقتی در اینترنت نامی از شما پیدا نکند در نتیجه دلسرد شده و نام شرکت شما را رفته رفته فراموش خواهد کرد. طراحی سایت امری فنی و پیچیده است و نمی توان آن را به هر کسی سپرد. برای اینکه یک وب سایت از صفر به صدِ خود برسد تیم های مختلفی مشغول کار روی آن خواهند بود. از تیم گرافیک گرفته که اولین قدم های طراحی وب سایت را بر می دارد؛ تا تیم تولید محتوا که وب سایت شما را تکمیل و به روز رسانی می کند. به همین دلیل است که اکثر کارشناسان طراحی سایت را تلفیقی از هنر و فن می دانند. در نتیجه طراحی وب سایت را هر کسی نمی تواند انجام دهد. برای اینکه یک وب سایت طراحی و تکمیل شود باید کارهای زیر برای آن انجام شود:

طراحی گرافیکی سایت

پیاده سازی طرح گرافیکی به وسیله ی کدهای استاندارد شده

تولید محتوای نوشتاری و بصری

بهینه سازی و سئو سایت

در شرکت توسعه پرداز ریتا هر کدام از فعالیت های ذکر شده توسط تیمی مجزا و مخصوص به خود انجام می شوند. از همین روی افراد زیادی هستند که می توانند از خلاقیت خود استفاده کرده و سایتی متفاوت تحویل شما دهند.

 

طراحی سایت حرفه ای در کمترین زمان

برای طراحی سایت حرفه ای پارامتر های زیادی باید رعایت شود که این موضوع باعث افزایش زمان انجام پروژه می شود. به دنبال آن وقتی زمان بیشتر شود طبعاً هزینه ی انجام پروزه نیز افزایش می یابد. اما فردا دیجیتال برای جلب هرچه بیشتر رضایت مشتریانش پروژه های طراحی سایت اختصاصی خود را در بازه ی زمانی کوتاه تری نسبت به رقبای خود به اتمام می رساند.

البته طراحی قالب سفارشی شما کاملاً مطابق با سلیقه ی خودتان طراحی می شود. به همین دلیل خیالتان از کیفیت کار می تواند راحت باشد.

طراحی وب سایت

آیا کسب و کار ما نیاز به وب سایت دارد؟

شاید این جمله را شنیده باشید: “عصر، عصر دیجیتال است.” بنابراین می توان اهمیت حضور در فضای دیجیتال را درک کرد. هر روزه چندین سایت به عنوان رقیبی برای شما در فضای وب ظاهر می شوند و می توانند از این طریق به راحتی گوی سبقت را از شما بربایند. در نتیجه حضور شما چه در فضای آنلاین و چه در فضای آفلاین تاثیر بسزایی بر روی معرفی برند شما خواهد گذاشت. اما فقط حضور کافی نیست. باید با برنامه و استراتژیک وارد فضای دیجیتال شد. شما باید به بهترین شکل ممکن وارد این حوزه شوید. در نتیجه حضور مشاوری مانند فردا دیجیتال می تواند چراغ راهی برای شما باشد. و البته این امر برای شرکت ها و افرادی که در حوزه کسب و کار های اینترنتی فعالیت می کنند به هیچ وجه پوشیده نیست " اگر کسب و کار شما اینترنتی نیست، متاسفانه شما مالک یک کسب و کار خارج از رده و رو به زوال هستید "

بزرگ ترین مشکل در طراحی وب سایت

ممکن است تعدادی از شما با این مشکل مواجه شده باشید که وب سایت مد نظرتان در موعد مقرر به شما تحویل داده نشده و یا چیزی که به شما تحویل داده شده، کاملاً دور از انتظارات شما باشد. مشکلاتی از این دست زمانی رخ می دهد که شما در جریان روند کار نباشید. در نتیجه از میزان پیشرفت کار و نحوه ی انجام آن بی اطلاع خواهید بود. گروه فردا دیجیتال می تواند برای شما این اطمینان را حاصل کند که از تمامی مراحل کار با خبر خواهید شد. این مهم را می توانید از همان ابتدای کار احساس کنید. با توجه به امکاناتی که در اختیارتان قرار می دهیم شما می توانید در کمترین زمان از میزان پیشرفت پروژه ی خود باخبر شوید.

 

وب سایت یا شبکه های اجتماعی ؟

با پیدایش شبکه های اجتماعی، استقبال از فضای وب تا حد زیادی کاهش یافت. به همین دلیل ممکن است این سوال به ذهن شما خطور کرده باشد که “آیا با این وجود طراحی یک وب سایت برای کسب و کار من لازم است؟

در جواب این سوال باید گفت که بلی

ماهیت شبکه های اجتماعی به گونه ای است که بیشتر حالت ارتباطی دارند و شما نمی توانید در آن ها تجربه ای مناسب از خرید محصولاتتان در اختیار مشتری قرار دهید. علاوه بر این، شبکه های اجتماعی دارای قالبی آماده هستند و شما فاقد این توانایی هستید که آن را برای خود شخصی سازی کنید.

روش درست این است که شما در ابتدا یک وب سایت برای خود داشته باشید و از طریق شبکه های اجتماعی آن را معرفی کنید و به همین شکل برای سایتتان بازدید کننده جذب کنید.

 

 

توسعه پرداز ریتا ارائه دهنده خدمات طراحی و  ساخت و راه اندازی انواع وب سایت در استان همدان و شهر های همدان (طراحی سایت همدان)، ملایر (طراحی سایت ملایر) ، اسدآباد (طراحی سایت اسدآباد) ، فامنین (طراحی سایت فامنین) ، کبودرآهنگ (طراحی سایت کبودرآهنگ) ، نهاوند (طراحی سایت نهاوند) رزن (طراحی سایت رزن) ، تویسرکان (طراحی سایت تویسرکان) بهار (طراحی سایت بهار همدان)و سایر شهرستان های استان همدان می باشد. برخی از خدمات این شرکت شامل طراحی و پیاده سازی وب سایت و پرتال در زمینه های مختلف از قبیل طراحی وبسایت های فروشگاهی و شرکت های خصوصی و دولتی و همچنین طراحی و ساخت انواع اپلیکیشن های موبایل می باشد. تیم کارشناسان سئو در توسعه پرداز ریتا قادرند وب سایت شما را بر اساس عبارات کلیدی در صفحه اول گوگل بهینه سازی کنند

 

0 نظر

نظرات کاربران